Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Grafik

MPM agd S.A.

Milanówek

11 dni temu

Ogłoszenie numer: 2666844, z dnia 2019-09-12

Firma MPM agd S.A. prowadzi rekrutację na stanowisko:

Grafik

Miejsce pracy: mazowieckie / Milanówek

Opis stanowiska

  • kreacja materiałów promocyjnych i pos
  • projektowanie opakowań, wizualizacji produktu
  • przygotowanie materiałów print oraz digital
  • obróbka graficzna zdjęć
  • współudział w tworzeniu contentu na social media

Wymagania

  • doświadczenie w realizacji profesjonalnych projektów graficznych print i digital
  • znajomość pakietu Adobe (Photoshop, Ilustrator, In Design)
  • umiejętność przygotowania materiałów do druku.
  • mile widziana znajomość HTML
  • kreatywność i zaangażowanie w realizowanych projektach

Oferujemy

  • pracę pełną wyzwań w świetnym zespole, w stabilnej firmie, będącej jednym z liderów rynku AGD
  • odpowiedzialne, samodzielne stanowisko
  • mowę o pracę
Poznaj stanowisko: Grafik
Grafik jest to osoba, która odpowiada za przygotowanie i realizację oraz koordynację projektów graficznych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: przygotowywanie projektów graficznych, np. reklam, materiałów promocyjnych, broszur, produktów, itd. Poza tym musi współpracować z agencjami reklamowymi, mediami i partnerami oraz odpowiada za adaptację projektów ...
Praca Grafik