Grafik

Cyfrowy Polsat S.A.

Warszawa

3 dni temu

Grafik
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: W/KWMM
Opis stanowiska:
  • projektowanie i przygotowanie do druku materiałów BTL oraz opakowań, materiałów komunikacji wewnętrznej, materiałów PR oraz HR dla spółek z Grupy Kapitałowej
  • współudział w przygotowaniu projektów dla profili w mediach społecznościowych i na witryny internetowe spółek
Wymagania:
  • biegła znajomość programów Adobe z pakietu CC: Photoshop, Illustrator, InDesign
  • min. 2-3 lata doświadczenia przy projektowaniu graficznym i DTP
  • umiejętność samodzielnego tworzenia interesujących layoutów reklam, okładek ulotek, grafik wektorowych, wykresów, prostych statycznych form internetowych
  • umiejętność samodzielnego przygotowania do druku reklam, opakowań, ulotek, projektów wielkoformatowych
  • portfolio potwierdzające umiejętności graficzne i DTP
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • pogodne usposobienie i łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi w pracy
  • odpowiedzialność i samodzielność
  • znajomość jednego z programów potwierdzona pracami w portfolio będzie dodatkowym atutem: Premiere Pro, After Effects, Dreamweaver, Animate

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego w wersji elektronicznej za pomocą przycisku:

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.

Poznaj

Polkomtel Sp. z o.o.

Polkomtel czyli Plus

Jesteśmy operatorem powstałej w 1996 roku sieci komórkowej Plus. Przez te wszystkie lata udało nam się zbudować i ugruntować silną pozycję na polskim rynku, dołączając tym samym do grona wiodących dostawców usług telekomunikacyjnych.

Nasza firma jest liderem w dziedzinie wdrażania wielu innowacyjnych rozwiązań. Oferujemy szeroki wachlarz usług telekomunikacyjnych skierowanych zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Zespół zaangażowanych pracowników, będących profesjonalistami w swojej branży, nastawionych na rozwój zawodowy oraz pasja, to klucz do naszego sukcesu.

Poznaj stanowisko: Grafik
Grafik jest to osoba, która odpowiada za przygotowanie i realizację oraz koordynację projektów graficznych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: przygotowywanie projektów graficznych, np. reklam, materiałów promocyjnych, broszur, produktów, itd. Poza tym musi współpracować z agencjami reklamowymi, mediami i partnerami oraz odpowiada za adaptację projektów ...
Praca Grafik