Zobacz więcej ofert pracy

Grafik

Buro Happold Polska Sp. z o.o
Warszawa
praca stacjonarna
5812 dni temu

Ogłoszenie numer: 45930, z dnia 2008-06-26

Buro Happold jest międzynarodową, interdyscyplinarną firmą inżynierów projektantów i konsultantów istniejącą od 1976 roku i zatrudniającą 2000 pracowników w 22 biurach na całym świecie. Na polskim rynku jesteśmy obecni od ponad 10 lat, mając za sobą stale rosnącą listę udanych projektów. Więcej informacji na temat Buro Happold można uzyskać na stronie internetowej www.burohapppold.com

Grafik

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie: • Tworzyć ilustracje i grafikę do materiałów marketingowych • Współpracować z inżynierami w zakresie adaptacji dokumentacji technicznej do środowiska 2D i 3D

Wymagania

• Bardzo dobra znajomość programów graficznych ze środowiska 2D i 3D (np. 3D Studio, Adobe Ilustrator, CorelDraw, Photoshop i InDesign lub innych) • Znajomość programu Rhino będzie dodatkowym atutem • Kreatywność • Dobra znajomość języka angielskiego • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

• Zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym biurze projektowym • Prywatną opiekę medyczną • Szkolenia językowe