Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Graphic Designer, Web Designer, DTP Operator

Supremum Group
Kraków
praca stacjonarna
6398 dni temu

Ogłoszenie numer: 23867, z dnia 2006-10-30

www.supremum.pl

Miejsce pracy: Kraków

Nr Ref.: GD/10/06; WD/10/06; DTP/10/06

Opis stanowiska

Do zakresu obowiązków osoby na tym stanowisku będzie czynna praca projektowa na potrzeby realizowanych zleceń

Wymagania

• Dobra znajomość programów z rodziny ADOBE CS, MACROMEDIA, • Znajomość zasad DTP i przygotowania materiałów do druku • Znajomość j. angielskiego • Dyspozycyjność • Nieszablonowe podejście do realizowanych projektów • Znajomość bieżących trendów stylistycznych • Systematyczność i dokładność • Kreatywność • Samodzielność

Oferujemy

• Stałą pracę w młodym, dynamicznym zespole • Możliwość rozwoju zawodowego • Motywacyjny system wynagrodzeń