Graphic / UX / UI Designer

Centrum Rozwoju Szkół Wyższych TEB Akademia sp. z o.o.

Poznań

4 dni temu

Miejsce pracy: Poznań

TEB Akademia sp. z o.o. to założyciel największej w Polsce grupy uczelni niepublicznych

 – Wyższych Szkół Bankowych i Dolnośląskiej Szkoły Wyższej

Siłą TEB Akademii są ludzie, ich talenty i ambicje.
To oni budują twórcze i skuteczne zespoły, wyznaczają cele i poszukują innowacyjnych sposobów ich realizacji. Odnoszą sukcesy, uczą się na błędach, nigdy nie nudzą się w pracy.

Aktualnie Zespół Wytwórczy Konsorcjum SOTS Wyższych Szkół Bankowych poszukuje kandydata na stanowisko

Zakres obowiązków:
  • projektowanie makiet do aplikacji webowej w zakresie nowego oprogramowania do obsługi toku studiów w największej grupie uczelni niepublicznych w Polsce
  • analizowanie potrzeb użytkowników oraz biznesu w zakresie wizualnej prezentacji danych
  • przekładanie potrzeb użytkowników na szkice oraz prototypy wyglądu aplikacji o zróżnicowanym poziomie szczegółowości
  • dbanie o spójność wizualną oraz stosowanie rozwiązań zgodnych ze standardami, trendami i wcześniej wypracowanymi rozwiązaniami
  • ścisła współpraca z zespołem programistów przy wdrażaniu rozwiązań do. nowego systemu
  • testowanie wprowadzonych zmian oraz wprowadzanie usprawnień
Wymagania:
  • znajomość programów do tworzenia grafiki 2D takich jak: Photoshop, Inkscape Adobe Illustrator czy Gimp
  • znajomość programów do prototypowania takich jak: Axure, Adobe XD czy InVision
  • doświadczenie w tworzeniu makiet/grafik na potrzeby stron internetowych
  • umiejętność tworzenia szkicy i prototypów funkcjonalnych
  • doświadczenie we współpracy z IT i biznesem, w tym w zakresie analizy potrzeb,
  • znajomość dobrych praktyk UI/UX
  • poczucie estetyki
  • kreatywność w poszukiwaniu rozwiązań
  • minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym, samodzielnym stanowisku pracy
Mile widziane:
  • znajomość HTML, CSS
  • doświadczenie w pracy w zespole Scrum
Oferujemy:
  • umowę o pracę na pełen etat
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • ambitne zadania związane z tworzeniem nowych rozwiązań informatycznych dla największej grupy uczelni niepublicznych w Polsce
  • współpracę i wsparcie zespołu, tworzącego kreatywne środowisko pracy
  • możliwość skorzystania z pakietu dodatków pozapłacowych (opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe na życie)
  • dodatkowe dni wolne w roku
  • biuro zlokalizowane w centrum Poznania

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Rozwoju Szkół Wyższych TEB Akademia, Aleja Niepodległości 2, 61-874 Poznań, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji bieżącego procesu rekrutacyjnego. Zgoda może być wycofana w dowolnym momencie, lecz nie wpływa to na ważność czynności wykonanych przed jej wycofaniem.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Grafik
Grafik jest to osoba, która odpowiada za przygotowanie i realizację oraz koordynację projektów graficznych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: przygotowywanie projektów graficznych, np. reklam, materiałów promocyjnych, broszur, produktów, itd. Poza tym musi współpracować z agencjami reklamowymi, mediami i partnerami oraz odpowiada za adaptację projektów ...
Praca Grafik