Najnowsze oferty pracy

  • Audit Manager

    Poland Audit Services Sp. z o.o.   Warszawa, Rondo Daszyńskiego    praca hybrydowa
    menedżer  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online
    4 dni
    Opis stanowiska: Odpowiedzialność za planowanie i organizację projektów audytorskich, tj. za ustalenie harmonogramu, terminu badania oraz dobór zespołu konsultantów i starszych konsultantów, Odpowiedzialność za kontakt i budowanie długoterminowych relacji z klientem na poziomie zarządu...
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Dyrektor ds. Audytu Warszawa
Pełnomocnik ds. bezpieczeństwa informacji

Grupa Advartis
Warszawa
14 000 - 16 000 zł brutto/mies.
ekspert / menedżer
praca hybrydowa
rekrutacja online
502 dni temu
Jesteśmy grupą spółek świadczących usługi profesjonalne dla biznesu. Należymy do międzynarodowej sieci Crowe Global, działającej w 150 krajach na całym świecie. Zatrudniamy ponad 500 osób w 7 lokalizacjach w Polsce, Czechach i na Słowacji. Od ponad 30 lat wspieramy naszych klientów w zakresie obsługi księgowej, audycie, doradztwie podatkowym oraz konsultingu biznesowym.
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Doradztwo i audyty w zakresie wdrażania normy ISO 27001:2013,
  • Nadzór nad zapewnieniem zgodności systemu bezpieczeństwa informacji z normą ISO/IEC 27001 oraz pełnienie roli Pełnomocnika normy ISO27001,
  • Identyfikowanie ryzyk w zakresie bezpieczeństwa oraz inicjowanie wymaganych działań i rozwiązań,
  • Współpraca z Pełnomocnikiem ds. SZBI IODO,
  • Ciągłe dostosowanie spółki do RODO (ustalenie poziomu bezpieczeństwa ochrony danych osobowych i wydanie rekomendacji w celu dostosowania spółki do nowych procedur),
  • Planowanie i realizacja zadań związanych z utrzymywaniem i doskonaleniem systemu zarządzania jakością oraz bezpieczeństwa informacji oraz wsparcia w audytach wewnętrznych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub z obszaru nauk ścisłych,
  • 2 lata doświadczenia w samodzielnej roli w obszarze bezpieczeństwa informatycznego,
  • Praktyczna znajomość zagadnień z dziedziny bezpieczeństwa oraz norm ISO27001,
  • Praktyczna umiejętność posługiwania się narzędziami analizy bezpieczeństwa (np. Nmap, Kali Linux, Qualys SSL LABS itp.),
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i współpracy z różnymi poziomami stanowisk w organizacji,
  • Dobra znajomość języka angielskiego (poziom komunikatywny - B2),
  • Mile widziane certyfikaty branżowe (np. CISA, CISM, GSLC, CCISO, itp.).

Oferujemy:

  • Elastyczny czas pracy, a także możliwość pracy hybrydowej,
  • Stabilne zatrudnienie z możliwością rozwoju,
  • Pracę w zgranym zespole (20% naszych pracowników jest z nami związanych od ponad 10 lat!),
  • Prywatną opiekę medyczną (Enel-Med),
  • Kartę sportową oraz ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach,
  • Kursy językowe (angielski, niemiecki).
Nasze biura:

Poznaj

Advartis to grupa spółek świadczących usługi profesjonalne dla biznesu. Od ponad 30 lat wspieramy naszych klientów w zakresie obsługi księgowej, kadr i płac, audytu, doradztwa podatkowego, konsultingu biznesowego oraz usług prawnych.

Nasze marki:

  • Crowe
  • Contract Administration
  • TGC Corporate Lawyers

Pracujemy dla polskich i międzynarodowych firm, także dla największych globalnych marek. Nasz model współpracy z klientami jest oparty na relacjach, z wieloma z nich współpracujemy od ponad 20 lat.