Hadoop Team Leader

Devire

Warszawa

2 dni temu

Agencja zatrudnienia nr licencji 3260

Find your own at devire.pl

Miejsce pracy/

Location: Warszawa

Nr ref.: PL39777

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

 

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Hadoop Team Leader

Devire Outsourcing IT to forma współpracy dedykowana dla specjalistów z branży IT, oparta na zasadach własnej działalności gospodarczej - B2B, realizująca projekty dla wiodących Klientów prowadzących innowacyjne i nowoczesne projekty.

Naszym Klientem jest wiodący w Polsce dostawca rozwiązań dla branży nearshore, zapewniający elastyczny dostęp do wysoko wykwalifikowanych i wydajnych pracowników.

Obecnie poszukujemy Hadoop Team Leadera na długoterminowy projektu w bankowości inwestycyjnej. Szukam lidera, wokół którego będzie budowany zespół developerów rozwijających systemu AML (anti-money laundering). Zespół, który ma być zbudowany w Polsce będzie ściśle współpracował z dwom innymi: w Indiach i Stanach Zjednoczonych Ameryki. 

Do głównych zadań Hadoop Team Leadera będzie należała budowa Centrum Kompetencyjnego w zakresie budowy, obsługi systemu AML. Osoba na tym stanowisku zbuduje 6-7 osobowy zespół, który będzie częścią istniejącej już struktury w różnych częściach globu. 

Lokalizacja: Warszawa

Projekt długoterminowy!

U kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Wykształcenie wyższe, na kierunkach informatycznych lub pokrewnych
  • Praktyczną znajomość C, C++, Java, Python, Scala lub innych języków programowania
  • Doświadczenie w Distributed Computation (Hadoop, Spark lub MPI), Large-scale systems, AI, Data Mining, odzyskiwanie danych, NLP i projektowanie UI

Oferujemy:

  • Kontrakt B2B (via Devire)
  • Pracę w biurze naszego Klienta
  • Długoterminową współpracę
  • Kartę Multisport
  • Prywatną opiekę medyczną

 

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji"

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Poznaj

Devire sp. z o.o

devire to międzynarodowa firma rekrutacyjna, założona w Londynie w 1987 roku. Od 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim prowadząc dla nich kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry.

Poza rekrutacją świadczymy usługi Outsourcingu IT, Pracy Tymczasowej oraz Doradztwa HR. Nasze biura, zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium i Frankfurcie. Jesteśmy częścią Devonshire Investment Group.
Team leader, tłumaczony po prostu jako lider zespołu jest osobą menedżerem koordynującym i nadzorującym prace danego zespołu pracowników w firmie, przedsiębiorstwie lub instytucji. Jego zadaniem jest wyznaczanie bieżących i długofalowych zadań i celów dla poszczególnych członków zespołu, weryfikowanie czynionych przez nich postępów, nagradzanie i wyciąganie konsekwencji, motywowanie do działania. ...
Praca Lider Zespołu (Team Leader)