Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Handlowca w branży Automotive

QUASAR ELECTRONICS
Warszawa
praca stacjonarna
4765 dni temu

Firma specjalizująca się w produkcji cyfrowych systemów telemetrycznych oraz urządzeń elektronicznych przeznaczonych do pojazdów mechanicznych, w związku z poszerzeniem swych struktur sprzedażowych poszukuje:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • Aktywne pozyskiwanie i budowa trwałych relacji z nowymi klientami,
  • Rozwój pozytywnych relacji biznesowych z dotychczasowymi partnerami,
  • Kreowanie rynku zgodnie z założeniami polityki handlowej firmy,
  • Prowadzenie negocjacji i sporządzanie ofert handlowych,

Oczekiwane kwalifikacje:
  • doświadczenie w branży elektroniki motoryzacyjnej /współpraca z warsztatami, serwisami, dealerami,
  • wykształcenie techniczne lub elektroniczne,
  • determinacja oraz umiejętność w budowaniu trwałych relacji biznesowych,
  • umiejętność samoorganizacji czasu i sposobu pracy
  • orientacja na osiągnięcie celu
  • znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)
  • prawo jazdy kat.B i gotowości do częstych wyjazdów służbowych.

Oferujemy:
  • Interesującą pracę z nowoczesnymi produktami,
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Specjalistyczne szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe,
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)

Poznaj

Quasar Electronics

Firma QUASAR ELECTRONICS zajmuje się projektowaniem i produkcją urządzeń elektronicznych wykorzystywanych w branży samochodowej. Nasze produkty cieszą się uznaniem wśród klientów krajowych i zagranicznych.