Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Handlowców lub Webmasterów lub Techników

CTR PARTNER
Warszawa
praca stacjonarna
5315 dni temu

Ogłoszenie numer: 79062, z dnia 2009-10-28

CTR PARTNER

- lider w Polsce na rynku telewizji przemysłowej i zabezpieczeń. Zajmujemy się sprzedażą, instalacją oraz serwisem urządzeń z zakresu CCTV i SSWiN. Zatrudnimy kompetentną i zaangażowaną w pracę osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: Handlowcy mobilni-4321| Stacjonarni-4433| Webmasterzy-01 | Technicy-89

Opis stanowiska

Przedstawiciel Handlowy
- Bieżąca realizacja celów sprzedażowych - Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów handlowych - Sporządzanie raportów - Praca samodzielna w wyznaczonym zakresie
Webmaster
- tworzenie nowych i modyfikacja istniejących serwisów WWW - tworzenie projektów graficznych na potrzeby WWW - aktualizacja informacji na stronie
Technik
- Drobne naprawy urządzeń elektronicznych (kamery ,monitory,rejestratory) - Prowadzenie szkoleń technicznych (dla grup do 10 osób) - Opracowywanie dokumentacji technicznej

Wymagania

- Doświadczenie w handlu oraz w profesjonalnej obsłudze klienta - Bardzo dobre umiejętności negocjacyjne oraz interpersonalne - Charyzma, przebojowość oraz sumienność - Schludna aparycja i poprawna dykcja - Biegła umiejętność obsługi komputera (Windows, Office, Internet) - Własny samochód (stanowisko mobilny przedstawiciel handlowy)
Webmaster
- bardzo dobra znajomość programu Photoshop - bardzo dobra znajomość HTML i CSS - wysokie poczucie estetyki - doświadczenie przy tworzeniu stron internetowych - doświadczenie przy tworzeniu grafiki na potrzeby WWW - umiejętność szybkiego uczenia się - kreatywność - znajomość SEO - znajomość języka PHP - znajomość baz danych MYSQL - znajomość DTP
Technik
- znajomości pojęć z zakresu CCTV. - znajomość ogólna zasad napraw urządzeń elektronicznych - znajomość j.angielskiego (tłumaczenie prostych instrukcji) - umiejętność prowadzenia szkoleń

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony.
  • Wysokie prowizje za wyniki w sprzedaży
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole nastawionym na sukces
  • Rozwój osobisty w postaci szkoleń
  • Dla najlepszych możliwość awansu i dalszego rozwoju zawodowego

Wynagrodzenie

Od 5000 do 15000 PLN