Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Handlowiec do sprzedaży komponentów automatyki przemysłowej

MBB s.c.
Warszawa
praca stacjonarna
5336 dni temu

Ogłoszenie numer: 78072, z dnia 2009-10-21

MBB s.c.

Firma MBB autoryzowany dystrybutor firmy Panasonic Electric Works Europe AG poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów,
  • utrzymywanie dobrych relacji biznesowych z istniejącymi klientami,
  • odwiedzanie targów branżowych,
  • gotowość do wyjazdów służbowych (cała Polska).

Wymagania

  • wykształcenie techniczne średnie/wyższe,
  • umiejętność obsługi komputera,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (techniczny),
  • łatwość nawiązywania kontaktów,.

Oferujemy

  • ciekawą i rozwojową pracę w młodym zespole,
  • szkolenia w kraju i za granicą.