Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Handlowiec - Doradca biznesowy

Trol InterMedia
Warszawa
praca stacjonarna
4895 dni temu

Ogłoszenie numer: 127242, z dnia 2010-12-23

Trol InterMedia sp. z o.o. dostawca innowacyjnych usług kreujących wizerunek firm w Internecie poszukuje osób na stanowisko

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Sprzedaż produktów firmy (sklepy internetowe, aplikacje CRM, CMS)
  • tworzenie portfela własnych klientów
  • badanie potrzeb klienta i dopasowanie indywidualnej oferty
  • negocjacje i zawieranie umów handlowych
  • kompleksowa obsługa pozyskanych klientów

Wymagania

  • realizacji planów sprzedażowych, ponieważ wysokość Twojego wynagrodzenia będzie zależała tylko od Ciebie
  • otwartości na wiedzę z zakresu e-commerce, ponieważ przejdziesz cykl szkoleń
  • pomysłowości i kreatywności, bo liczymy na Twoje dobre pomysły
  • nie wymagamy doświadczenia zawodowego, bo potrafimy Cię wszystkiego nauczyć
  • uporu w dążeniu do realizacji własnych celów
  • komunikatywności, ponieważ Twoja praca oparta będzie o kontakty biznesowe z firmami w całej Polsce

Oferujemy

  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie składające się z części podstawowej i oraz prowizji od sprzedaży
  • cykl szkoleń niezbędnych na tym stanowisku
  • komfortowe stanowisko pracy w młodym i dynamicznym zespole
  • możliwość rozwoju i wpływ na własną karierę oraz wynagrodzenie