Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Handlowiec / Doradca Klienta

KONTEL-TELECOM Sp.J.
Warszawa
praca stacjonarna
5784 dni temu

Ogłoszenie numer: 46906, z dnia 2008-07-17

Jesteśmy przedstawicielem, importerem i dystrybutorem sprzętu telekomunikacyjnego firm Plantronics, ITS, Konftel, Polycom, Ascom, Rittal, ZPAS, Krone, AC&E, ... Naszymi klientami są operatorzy telekomunikacyjni i internetowi, firmy dystrybucyjne, integratorskie oraz instalacyjne.
W związku z rowojem firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: KT/200806/HDK

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku ma możliwość pracy nad różnorodnymi projektami (z reguły ze stałymi klientami). Praca ta oznacza dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań i technologii branży telekomunikacyjnej.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (mile widziane techniczne, choć niekonieczne)
  • doświadczenie
  • umiejętność samodzielnego działania
  • wysoka kultura osobista
  • prawo jazdy

Oferujemy

Liczy się dla nas wiedza, umiejętności, kreatywność i skuteczność działania. Koncentrujemy się głównie na tym, by pomóc każdemu pracownikowi wydobyć z siebie to co najwartościowsze, pobudzamy motywację do twórczej pracy i ciągłego rozwijania swoich umiejętności. Chcemy i umiemy dzielić się naszymi doświadczeniami, liczymy również na możliwość korzystania z wiedzy i doświadczeń naszych nowych pracowników.