Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Handlowiec - Doradca Techniczny

ETISOFT KRAKÓW s.c.
Kraków
praca stacjonarna
5924 dni temu

Ogłoszenie numer: 40971, z dnia 2008-03-04

Firma ETISOFT KRAKÓW specjalizuje się we wdrażaniu systemów automatycznej identyfikacji w oparciu o kody kreskowe, sprzedaży drukarek termotransferowych, czytników kodów kreskowych, materiałów eksploatacyjnych do drukarek termotransferowych oraz produkcji etykiet samoprzylepnych.

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

• pozyskiwanie i obsługa klienta w podległym rejonie; • identyfikacja potrzeb klienta; • prowadzenie działań marketingowych; • przygotowywanie ofert techniczno-handlowych; • negocjacje warunków współpracy z klientem.

Wymagania

• minimalnie: 2 letnie doświadczenie handlowe w telemarketingu lub marketingu bezpośrednim; • wykształcenie minimum średnie techniczne; • zainteresowania techniczne; • komunikatywność; kreatywność; • prawo jazdy kat. B; • umiejętność organizacji i planowania własnej pracy; • inicjatywa i samodzielność w działaniu.

Oferujemy

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (godziny pracy 8.00 - 16.00; pon.- pt.); • atrakcyjny system wynagradzania; • praca w młodym, kreatywnym zespole; • szkolenia; • możliwość rozwoju zawodowego.