Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Handlowiec ds. klubów/detalu

ASICS Polska Sp. z o.o.
Kraków
praca stacjonarna
4716 dni temu

Ogłoszenie numer: 153748, z dnia 2011-06-20

ASICS to My! Wiemy, czego chcemy!
Mamy jeden cel: Dostarczać wszystkim miłośnikom sportu najlepszy specjalistyczny sprzęt sportowy w duchu ASICS

ASICS Polska Sp. z o.o, poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

  • Realizacja celów sprzedażowych na podległym obszarze.
  • Pozyskiwanie nowych Klientów oraz rozwój współpracy z obecnymi
  • Budowanie współpracy handlowej z klubami sportowymi, instytucjami, szkołami
  • Planowanie sprzedaży, zakupów i dobór asortymentu teamline oraz inline
  • Rozwój wizerunku marki na podległym obszarze.

Wymagania

  • Predyspozycje handlowe: ambicja i empatia
  • Odpowiedzialność
  • Pracowitość oraz wytrwałość
  • Gotowość do odbywania częstych podróży służbowych
  • Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów
  • Doświadczenie w branży sportowej
  • Znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy
  • Pakiet pracowniczy, sprzęt ASICS
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Szkolenia businessowe