Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Handlowiec / Konsultant

INTERNO Szaniawski i Wspólnicy sp.j.
Warszawa
praca stacjonarna
4732 dni temu

Firma INTERNO zajmuje się sprzedażą ekskluzywnych drzwi, szaf i garderób oraz najwyższej klasy włoskich klamek.

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:
  • obsługa klientów firmy:prezentacja, negocjacje oraz sprzedaż produktu
  • nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktów z inwestorami, wykonawcami, projektantami i dostawcami
  • zarządzanie realizacją projektów inwestycyjnych w zakresie drzwi i pozostałych produktów z oferty firmy
  • składanie zamówień i ofertowanie
  • przygotowywanie umów i koordynacja ich realizacji
Wymagania:
  • doświadczenie w sprzedaży związanej z branżą wyposażenia wnętrz
  • doskonała organizacja pracy
  • wysoka kultura osobista
  • otwartość i łatwość w nawiązywaniu i budowaniu długotrwałych relacji z klientem
  • umiejętność pracy w zespole
  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • umiejętności obsługi komputera: pakiet MS office, internet
Oferujemy:
  • stacjonarną, ciekawą i odpowiedzialną pracę w stabilnej firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z wynikami pracy
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”