Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Handlowiec / Konsultant

INTERNO Szaniawski i Wspólnicy sp.j.
Warszawa
praca stacjonarna
5718 dni temu

Ogłoszenie numer: 49247, z dnia 2008-09-11

Firma INTERNO zajmuje się sprzedażą ekskluzywnych drzwi i podłóg oraz najwyższej klasy włoskich klamek.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

- nawiązywanie kontaktów z inwestorami, wykonawcami i projektantami - realizacja przedsięwzięć inwestycyjnych w zakresie drzwi i pozostałych produktów z profilu firmy - komunikacja firma/inwestycja/architekt - przyswajanie i operowanie wiedzą produktową - praca stacjonarna

Wymagania

- bardzo dobre zdolności organizacyjne - doświadczenie handlowe - samodzielność, zaangażowanie - łatwość w nawiązywaniu kontaktu z otoczeniem - znajomość pakietu Microsoft Office - wysoka kultura osobista - wykształcenie min. średnie

Oferujemy

- pracę w młodym zespole zorientowanym na sprzedaż ekskluzywnego asortymentu - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - atrakcyjne wynagrodzenie - stanowisko w prężnie rozwijającej się i stabilnej firmie