Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warka
Handlowiec / Specjalista ds. Sprzedaży

Przetwórnia Owoców i Warzyw S.A.
Warka
praca stacjonarna
5478 dni temu

Ogłoszenie numer: 67892, z dnia 2009-06-17

Przetwórnia Owoców i Warzyw S.A. jest firmą zajmującą się przetwórstwem oraz sprzedażą mrożonych i świeżych warzyw i owoców.

Miejsce pracy: Warka

Opis stanowiska

  • Pozyskiwanie i utrzymywanie kontaktów handlowych z kontrahentami w kraju i zagranicą (rynek UE i rynek wschodni).
  • Obsługa klientów w zakresie ofert handlowych.
  • Negocjacje umów handlowych z klientami.
  • Realizacja założonych planów sprzedaży.
  • Nadzorowanie procesu sprzedaży.

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie.
  • Doświadczenie na stanowisku handlowym (najlepiej z branży owocowo-warzywnej).
  • Doświadczenie w handlu z rynkami wschodnimi.
  • Znajomość języka angielskiego i rosyjskiego.
  • Znajomość obsługi komputera, szczególnie w zakresie pakietu MS Office.
  • Zdolności handlowe, negocjacyjne i analityczne.
  • Determinacja w osiąganiu postawionych celów, otwartość na podejmowanie trudnych wyzwań.
  • Komunikatywność.

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia.
  • Samodzielne stanowisko.
  • Miłą atmosferę w pracy.