Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie Toruń
Handlowiec- sprzedawca

Pryzmat Bydgoszcz
Toruń
praca stacjonarna
5990 dni temu

Ogłoszenie numer: 38072, z dnia 2007-12-25

Wiodący producent i dystrybutor materiałów eksploatacyjnych do drukarek w Polsce. Obecnie naszą sieć handlową tworzy 46 sklepów specjalistycznych w Polsce, Słowacji, Niemczech i na Litwie

Miejsce pracy: Toruń

Opis stanowiska

Praca stacjonarna, utrzymywanie kontaktów telefonicznych z klientami firmy, sprzedaż w punkcie sprzedaży

Wymagania

Komunikatywność Znajomość obsługi komputera Umiejętność pracy w grupie Znajomość branży materiałów eksploatacyjnych do drukarek będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

Prace w młodym dynamicznym zespole Szkolenia branżowe Zatrudnienie w stabilnej firmie Praca pełen etat, umowa o pracę