Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Handlowiec/ Stażysta

Abexil Sp.j.
Warszawa
praca stacjonarna
5074 dni temu

Ogłoszenie numer: 104340, z dnia 2010-06-29

Firma ABEXIL Sp.j. zajmuje się sprzedażą i serwisem urządzeń czyszczących KARCHER.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Obowiązkiem kandydata/-tki na to stanowisko będzie opieka nad dotychczasowymi, bieżąca obsługa klientów w salonie sprzedaży oraz obsługa magazynu.

Wymagania

  • wiek do 27 lat
  • komunikatywność
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera w tym Microsoft Office 2003/2007 na poziomie zaawansowanego użytkownika
  • kreatywność
  • dokładność i sumienność
  • swobodne poruszanie się w internecie
Osoba bezrobotna, do 25 roku życia oraz bezrobotna do 27 roku życia pozostająca w okresie do 12 miesięcy od dnia określonego w dyplomie, świadectwie lub innym dokumencie poświadczającym ukończenie szkoły wyższej

Oferujemy

  • stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • pracę w młodym zespole