Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
handlowiec w branży sanitarnej

Mera Technik Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5961 dni temu

Ogłoszenie numer: 40264, z dnia 2008-02-19

Producent węzłów cieplnych, zaworów i głowic termostatycznych, wykonawca instalacji wentylacji i klimatyzacji. Prowadzimy również konserwacje instalacji technicznych.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Pozyskiwanie nowych kontrahentów w zakresie : - zaworów i głowic termostatycznych, - węzłów cieplnych, - wykonania instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych (w tym czyszczenia) - prowadzenia konserwacji instalacji budynków na terenie Warszawy i okolic.

Wymagania

Komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów, mile widziane osoby z doświadczeniem w tej branży.

Oferujemy

Stałą pracę, możliwość podnoszenia kwalifikacji.