Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Handlowiec w dziale oprogramowania ITSM

MWT Solutions sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
5855 dni temu

Ogłoszenie numer: 44973, z dnia 2008-06-04

jest dystrybutorem amerykańskiej firmy Adventnet. Specjalizujemy się w dostarczaniu i wdrażaniu rozwiązań servicedesk i zarządzania infrastrukturą IT przedsiębiorstw, w tym helpdesk i call center. W związku z rozbudową działu ITSM poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: HDL

Opis stanowiska

Do twoich zadań będzie należało:
  • utrzymywanie dobrych relacji z dotychczasowymi klientami firmy
  • pozyskiwanie nowych klientów, sprzedaż oprogramowania, usług szkoleniowych i wdrożeń systemów zarządzania infrastrukturą IT
  • prowadzenie prezentacji produktów i usług firmy
  • Wymagania

  • wykształcenie co najmniej średnie ze znajomością branży IT (mile widziani studenci ostatnich lat)
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • umiejętność sprzedaży i negocjacji
  • prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność
  • znajomość ITIL lub ISO 2000 będzie dodatkowym atutem
  • Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników
  • jasną określoną ścieżkę kariery i rozwoju zawodowego
  • możliwość zdobycia doświadczenia w rozwojowej gałęzi branży IT