Zobacz więcej ofert pracy

Handlowiec

Abexil Sp.j.
Warszawa
praca stacjonarna
5074 dni temu

Ogłoszenie numer: 104338, z dnia 2010-06-29

Firma ABEXIL Sp.j. zajmuje się sprzedażą i serwisem urządzeń czyszczących KARCHER.

Handlowiec

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Obowiązkiem kandydata/-tki na to stanowisko będzie pozyskiwanie nowych klientów, opieka nad dotychczasowymi oraz bieżąca obsługa klientów w salonie sprzedaży. Mile widziane doświadczenie w branży urządzeń czyszczących.

Wymagania

  • prawo jazdy kat. B z doświadczeniem
  • wykształcenie minimum średnie
  • wiek do 40 lat
  • komunikatywność
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera w tym Microsoft Office 2003/2007 na poziomie zaawansowanego użytkownika
  • umiejętność przekonywania i prowadzenia negocjacji
  • dyspozycyjność
  • kreatywność
  • dokładność i sumienność
  • swobodne poruszanie się w internecie

Oferujemy

  • stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • pracę w młodym zespole
  • wynagrodzenie stałe plus prowizja zależna od wyników