Zobacz więcej ofert pracy

Handlowiec

TECH-LIGHT
Bytom
praca stacjonarna
4854 dni temu

Ogłoszenie numer: 131967, z dnia 2011-02-01

TECH-LIGHT

Firma handlowa z branży oświetleniowej, dystrybutor czołowych producentów źródeł światła

Handlowiec

Miejsce pracy: Bytom

Opis stanowiska

  • obsługa bieżących klientów w zakresie sprzedaży,
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
  • budowanie i podtrzymywanie relacji biznesowych,
  • udział w negocjacjach handlowych,
  • przygotowywanie ofert handlowych,
  • monitorowanie potencjału klientów na danym rynku,
  • planowanie, wyszukiwanie i zarządzanie bazą klientów.

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • silna motywacja do pracy,
  • łatwość nawiązywania kontaktów,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • samodzielność i odpowiedzialność w działaniu,
  • umiejętność obsługi komputera,
  • pełna dyspozycyjność,
  • prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu pojazdu,
  • miejsce zamieszkania: Bytom i okolice

Oferujemy

  • ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem motywacyjnym,