Zobacz więcej ofert pracy

Handlowiec

METAL-BIT Sp. z o.o.
Kraków
praca stacjonarna
6803 dni temu

Ogłoszenie numer: 13499, z dnia 2005-10-04

METAL-BIT Dział Armatury Przemysłowej i Hydrauliki Siłowej. Partner handlowy Parker Hannifin.

Handlowiec

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

Poszukiwanie nowych klientów z branży Armatury Przemysłowej i Hydrauliki Siłowej, obsługa sprzedażowa i posprzedażowa, oferowanie nowych materiałów, prowadzenie akcji ofertowych, marketing, raportowanie tygodniowych wyników działalności handlowej.

Wymagania

Wykształcenie techniczne (mile widziane wykształcenie wyższe), doświadczenie w handlu z odbiorcami, doświadczenie w negocjowaniu warunków handlowych i uzgodnień warunków technicznych. Angielski w mowie i piśmie na poziomie umożliwiającym komunikację, znajomość programu FPP bedzie dodatkowym atutem.Osoba powinna mieć doświadczenie w handlu i dystrybucji materiałów wysokoprzetworzonych, oraz powinna wykazywać odpowiednią kulturę osobistą i techniczną, z dobrą komunikacją werbalną, telefoniczną, umiejącą prowadzić dokumentację handlową, prawo jazdy kat.B, dyspozycyjność, obsługa komputera.

Oferujemy

Atrakcyjną i ciekawą pracę, możliwość rozwoju, miłą atmosferę, premie zależne od wypracowanego zysku.