Zobacz więcej ofert pracy

Handlowiec

ALTRAN Autoryzowany Dystrybutor radiotelefonów MOTOROLA
Warszawa
praca stacjonarna
6616 dni temu

Ogłoszenie numer: 19521, z dnia 2006-04-21

Jesteśmy Autoryzowanym Dystrybutorem i Strategicznym Partnerem takich firm jak: MOTOROLA: produkującej radiotelefony PMR446, MPT1327, TETRA SIGMA WIRELESS: produkującej anteny i dupleksery AlfaTRONIX: produkującej przetwornice i zasilacze ZETRON: produkującej osprzęt radiokomunikacyjny PolyPhaser: produkującej odgromniki

Handlowiec

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

HANDLOWIEC

Wymagania

POSZUKUJEMY HANDLOWCA Z: - wyższym wykształceniem - doświadczeniem - dobrą znajomością jęz. angielskiego - prawem jazdy

Oferujemy

oferujemy: - pracę w firmie o ugruntowanej renomie - szkolenia i kursy zawodowe doskonalące umiejętności - możliwość uzyskania dodatkowej premii - stały kontakt z jęz. angielskim