Zobacz więcej ofert pracy

Handlowiec

IT.P -Studio Promocji Efektywnej
Toruń
praca stacjonarna
6535 dni temu

Ogłoszenie numer: 21047, z dnia 2006-06-26

Firma zajmuje sie projektowaniem oraz budowa stron www, sklepow on-line oraz serwisow www

Handlowiec

Miejsce pracy: Toruń

Opis stanowiska

- wyszukiwanie i pozyskiwanie klientow - obsluga powierzonych klientow - ustalanie szczegolow zamowienia z klientem - kompletowanie wytycznych i materialow do realizacji zlecenia

Wymagania

- bardzo dobra znajomość internetu i tematu stron www - doświadczenie w sprzedaży usług internetowych lub zbliżonych - kreatywność - samodzielność - wytrwałość - cierpliwość - wysoka kultura osobista - wykształcenie minimum średnie - prawo jazdy nie krócej niż 3 lata

Oferujemy

Proponujemy stałą pracę na umowe zlecenie, wynagrodzenie stała + prowizja od pozyskanych zleceń. Komfortowe warunki pracy, milą atmosfere w młodym zespole.