Zobacz więcej ofert pracy

HANDLOWIEC

AGITOR
Poznań, POZNAŃ, GNIEZNO
praca stacjonarna
6191 dni temu

Ogłoszenie numer: 30095, z dnia 2007-06-07

AGITOR

Firma AGITOR została założona 01 października 1999 roku. Na przestrzeni kilku lat AGITOR stał się jednym z głównych dealerów w branży IT. Od połowy 2000 roku firma zajmuje się profesjonalnie refabrykacją tuszy i tonerów do urządzeń drukujących. W listopadzie 2001 roku AGITOR uruchomił produkcję tuszy i tonerów pod własną marką. Jesteśmy doświadczoną i prężnie działającą firmą oferującą wiele nowowczesnych i profesjonalnych rozwiązań z branży IT.

HANDLOWIEC

Miejsce pracy: Poznań, POZNAŃ, GNIEZNO

Nr Ref.: hand/PZ (Poznań) , hand/GN (Gniezno)

Opis stanowiska

HANDLOWIEC - opieka i pozyskiwanie nowych klientów, dbanie o wizerunek firmy, uczestnictwo w przetargach.

Wymagania

-min. średnie wykształcenie -doświadczenie w obsłudze klienta biznesowego -znajomość rynku -komunikatywność, zdolności negocjacyjne -dypozycyjność -prawo jazdy kat. B -znajomość branży IT oraz materiałów eksploatacyjnych

Oferujemy

Firma AGITOR oferuje swoim kandydatom stałą i ciekawą pracę, możliwość rozwoju umiejętności, samochód służbowy,