Zobacz więcej ofert pracy

Handlowiec

JJW sp. j.
Piaseczno
praca stacjonarna
5973 dni temu

Ogłoszenie numer: 39809, z dnia 2008-02-08

JJW sp. j.

Firma JJW (rok zał. 1989), znajdująca się w Piasecznie k. Warszawy, jest renomowanym producentem skarpetek, dynamicznie rozwijającym działalność w kraju i zagranicą. Może się poszczycić produkcją wielu innowacyjnych wyrobów, między innymi unikalnymi skarpetkami zdrowotnymi i uhonorowanymi godłem „Najlepsze w Polsce” skarpetkami sportowymi. Warto odwiedzić www.jjw.pl , aby się o tym przekonać.

Handlowiec

Miejsce pracy: Piaseczno

Opis stanowiska

  • Pozyskiwanie i obsługiwanie klientów krajowych i zagranicznych
  • Wykonywanie i raportowanie analiz sprzedaży

Wymagania

  • Wykształcenie najlepiej w kierunku handlowym lub ekonomicznym
  • Znajomość języka niemieckiego i angielskiego
  • Dobrze widziane doświadczenie w branży tekstylnej, w szczególności na rynku sportowym
  • Znajomość technik sprzedaży i negocjacji handlowych
  • Duża sprawność w posługiwaniu się pakietem MS Office i internetem.
  • Kreatywność, duża dynamika działania i umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji z klientami

Oferujemy

  • Pracę w firmie o dużym potencjale wzrostu
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Zatrudnienie na umowę o pracę z wynagrodzeniem podstawowym plus prowizja
  • Dużą samodzielność i możliwość rozwoju