Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Handlowiec
Renters Sp. z o. o.
Szczecin, Świnoujście
specjalista junior / mid / senior
pełny etat
umowa zlecenie / kontrakt B2B
rekrutacja online
16 dni temu

Ogłoszenie numer: 4778382, z dnia 2021-06-08

Renters.pl wspiera właścicieli apartamentów w zarządzaniu wynajmem krótkoterminowym. Od 2018 roku obsługujemy apartamenty w kilkudziesięciu lokalizacjach na wybrzeżu i w największych miastach.

Handlowiec

Miejsce pracy: zachodniopomorskie / Szczecin, Świnoujście

Opis stanowiska

Poszukujemy pracownika na stanowisko: Handlowca

Osoba ta będzie odpowiedzialna za budowanie sieci współpracy z deweloperami inwestycji nadmorskich i agentów nieruchomości, którzy na późniejszym etapie będą zawierać z firmą współpracę z zakresu obsługi najmem.

Wymagania

  • Co najmniej rocznego doświadczenia w pracy z kluczowym klientem;
  • Samodzielność, rzetelności i uczciwość;
  • Bardzo dobra organizacja pracy;
  • Umiejętność analitycznego myślenia;
  • Nienagannej prezencji;
  • Dobra znajomość języka niemieckiego, angielski będzie dodatkowym atutem;
  • Prawo jazdy, możliwość korzystania z prywatnego samochodu do celów służbowych.

Oferujemy

  • Przyjazną atmosferę i wsparcie;
  • Możliwość kreowania własnej wizji danego stanowiska;
  • Szkolenie wdrożeniowe;
  • Zniżki na pobyty pracownicze w obsługiwanych apartamentach.

Wynagrodzenie

Od 3000 do 6000 PLN

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.