Zobacz więcej ofert pracy

Handlowiec

Interbiuro
Warszawa
praca stacjonarna
5705 dni temu

Ogłoszenie numer: 50447, z dnia 2008-10-07

Interbiuro

Firma Interbiuro od dziewięciu lat dostarcza kompleksowe rozwiązania dla wnętrz biurowych.

Handlowiec

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • aktywne utrzymywanie relacji biznesowych z klientami
  • negocjacje handlowe z Klientami
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • realizacja planów sprzedażowych
  • Wymagania

  • wykształcenie min. średnie techniczne
  • znajomość technik sprzedaży
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego w branży
  • komunikatywność, sumienność i zaangażowanie
  • biegła obsługa komputera
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość języka angielskiego
  • znajomość branży
  • Oferujemy

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w młodym i ambitnym zespole
  • Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.