Zobacz więcej ofert pracy

Handlowiec

Vector Motors export import LTD
Kraków
praca stacjonarna
5129 dni temu

Ogłoszenie numer: 97821, z dnia 2010-05-05

Jesteśmy firmą zajmującą się importem i handlem samochodami osobowymi, dostawczymi oraz motocyklami sprowadzanymi z Wysp Brytyjskich, Japonii oraz USA Istniejemy na rynku samochodowym od 1988 roku. Współpracujemy z największymi firmami ubezpieczeniowymi z Wielkiej Brytanii i Japonii, co pozwala nam na oferowanie pojazdów po bardzo atrakcyjnych cenach. Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy na stanowisko:

Handlowiec

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

  • Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za utrzymanie dobrych kontaktów z krajowymi oraz z zagranicznymi Partnerami Firmy w Europie i USA oraz za współpracę z portali ogłoszeniowymi
  • Wymagania

  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • wyższe wykształcenie
  • dyspozycyjność
  • umiejętności pracy w zespole
  • dużej dociekliwości poznawczej i pozytywnej energii
  • zapału do ciągłych wyzwań i pasji do pracy
  • Oferujemy

  • ciekawą pracę pełną wyzwań
  • atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do osiąganych wyników (podstawa + premia)