Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Hardware Department Manager / Team Leader

Power Media

Wrocław

400 dni temu

Jesteśmy informatyczną spółką giełdową specjalizującą się w tworzeniu oprogramowania oraz rekrutacji i outsourcingu kadr IT. Prowadzimy również platformę księgowości internetowej ifirma.pl. Dla naszych klientów rekrutujemy głównie specjalistów z obszaru informatyki, telekomunikacji i elektroniki. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 1264.

Hardware Department Manager / Team Leader
Miejsce pracy: WrocławNr ref.: DC/JS/2019

Dla naszego klienta międzynarodowego producenta i dostawcy urządzeń sterujących dla sprzętu AGD, poszukujemy Team Leadera do zespołu składającego się ze specjalistów elektroników.

 

 

Na tym stanowisku Team Leader jest odpowiedzialny za zespół ok. 16 osób. Twoim zadaniem jest wsparcie, motywacja, rezprezentowanie zespołu. Dodatkowo planujesz budżet dotyczący zespołu, oraz zajmujesz się planowaniem zatrudnień.  Raportujesz do głównego Dyrektora R&D.

 

Wymagania:

 • Wykształcenie wyższe – preferowane (elektronika, informatyka i podobne)
 • 5 lat doświadczenia przy projektach hardware, najlepiej jako osoba wiodąca
 • Bardzo dobry angielski w mowie i piśmie
 • Umiejętność zarządzania zespołem, również międzynarodowym
 • Umiejętności przywódcze, liderskie, bardzo dobre zarządzanie czasem
 • Gotowość do wyjazdów służbowych

Klient oferuje:

 • Rozwój zawodowy w środowisku międzynarodowym
 • Zatrudnienie umowa o pracę
 • Szkolenia specjalistyczne
 • Lekcje języka obcego
 • Pakiety medyczne i sportowe
 • Dobra lokalizacja firmy – w pobliżu dworca PKP

Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą – prześlij CV wraz z aktualną klauzulą dotycząca przetwarzania danych osobowych

Klauzula zgody:

Aplikując wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez IFIRMA SA, z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 241B, 53-234 Wrocław, do celów niezbędnych do realizacji danego i przyszłych procesów rekrutacji, aż do momentu pisemnego odwołania zgody. Ponadto zgadzam się na udostępnienie moich danych osobowych do celów związanych z realizacją procesów rekrutacyjnych innym administratorom danych osobowych - klientom, dla których IFIRMA SA świadczy usługi rekrutacyjne. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Klauzula informacyjna:

Administratorem Twoich danych osobowych będzie IFIRMA SA, z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 241B, 53-234 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia tego i przyszłych procesów rekrutacyjnych, w tym udostępniane innym administratorom - klientom, dla których IFIRMA SA świadczy usługi rekrutacyjne. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych będzie Twoja zgoda, a dane będą przetwarzane do czasu jej wycofania, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w procesach rekrutacyjnych. Masz prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

Poznaj

Power Media

Jesteśmy informatyczną spółką giełdową specjalizującą się w tworzeniu oprogramowania oraz rekrutacji i outsourcingu kadr IT. Prowadzimy również platformę księgowości internetowej ifirma.pl. Dla naszych klientów rekrutujemy głównie specjalistów z obszaru informatyki, telekomunikacji i elektroniki. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 1264.

Team leader, tłumaczony po prostu jako lider zespołu jest osobą menedżerem koordynującym i nadzorującym prace danego zespołu pracowników w firmie, przedsiębiorstwie lub instytucji. Jego zadaniem jest wyznaczanie bieżących i długofalowych zadań i celów dla poszczególnych członków zespołu, weryfikowanie czynionych przez nich postępów, nagradzanie i wyciąganie konsekwencji, motywowanie do działania. ...
Praca Lider Zespołu (Team Leader)