Zobacz więcej ofert pracy

Hartownik

Wojskowe Zakłady Lotnicze nr 4 S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
1786 dni temu

Ogłoszenie numer: 2425919, z dnia 2019-05-08

Głównym zakresem działania Wojskowych Zakładów Lotniczych Nr 4 S.A. jest wykonywanie remontów, napraw i serwisowania silników odrzutowych i ich wyposażenia do samolotów wojskowych.

Hartownik

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Obsługa urządzeń do obróbki cieplnej i cieplno-chemicznej.
  • Przygotowanie części przed procesem obróbki cieplnej, cieplno-chemicznej.

Wymagania

  • Wykształcenie min. zasadnicze w zawodzie.
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Umiejętność obsługi urządzeń do obróbki cieplnej i cieplno-chemicznej.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność.

Oferujemy

  • Pracę w renomowanej firmie.
  • Umowę o pracę wraz z pakietem świadczeń socjalnych.
  • Możliwość rozwoju poprzez uczestnictwo w szkoleniach.