Najnowsze oferty pracy

  • Agent ds. Sprzedaży Usług Prawnych

    Omega Kancelarie Prawne Sp. z o.o.   Warszawa    praca mobilna   za 2 dni wygasa
    specjalista junior / mid / senior  umowa zlecenie / agencyjna / o staż/praktykę / kontrakt B2B   2 999 - 20 000 zł / mies. (w zal. od umowy)  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    7 dni
    Zakres obowiązków, to samodzielne działanie na rzecz pozyskania klientów, do których należą osoby chcące skorzystać z następujących produktów: Dochodzenie roszczeń z tytułu wypadków komunikacyjnych, wypadków w pracy, błędów medycznych; Prowadzenie spraw o unieważnienie kredytu w...
Zobacz więcej ofert pracy

Head of Category (retail)

Michael Page
Warszawa
praca stacjonarna
1772 dni temu
Warszawa 34048/001_1559739185

W centrum naszej działalności znajdują się tysiące ludzi, których życie odmieniliśmy znajdując im nową pracę oraz wyjątkowa jakość usług, które świadczymy naszym klientom i kandydatom. Z dumą wyznaczamy standardy na rynku rekrutacyjnym, a dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu połączonemu ze zrozumieniem osobistych motywacji, stwarzamy naszym kandydatom okazję do realizacji pełni ich potencjału.

Niezależnie od tego czy jesteś pracodawcą poszukującym członków swojego zespołu, czy kandydatem, który chce rozwinąć swoją karierę, Michael Page oferuje Ci zespół który zrozumie Twoje potrzeby.

Wraz z Page Executive i Page Outsourcing, Michael Page jest częścią PageGroup. Jesteśmy pewni, że nasza wiedza pomoże Ci osiągnąć Twoje cele – niezależnie od tego czy szukasz pracownika, czy też nowego miejsca pracy.
Skontaktuj się, aby dowiedzieć się więcej.

Strategiczne stanowisko w dziale zakupów w międzynarodowej firmie z branży retail.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży retail posiadająca sieć sklepów w całej Polsce. Firma sprzedaje swoje produkty zarówno w sklepach stacjonarnych jak i online.

Opis stanowiska

  • Tworzenie kompleksowej strategii dla podległej kategorii
  • Zarządzanie kategorią produktów z dopasowaniem do poszczególnych kanałów sprzedaży
  • Współtworzeniem budżetu dla kategorii
  • Kreowanie polityki zakupu i sprzedaży w oparciu o wskaźniki KPI
  • Określanie strategii cenowej
  • Negocjacje umów z kluczowymi dostawcami
  • Współpraca z działem marketingu w obszarze tworzenia akcji promocyjnych i media planów
  • Bezpośrednia współpraca z Dyrektorami Regionalnymi i Dyrektorami Sklepów
  • Analizowanie działań konkurencji, badanie rynku oraz trendów w danej kategorii produktów
  • Koordynacja i nadzór nad pracy zespołu

Profil kandydata

  • Co najmniej 6-letnie doświadczenie zawodowe w zarządzaniu kategorią zdobyte w firmach po podobnym profilu (sprzedaż detaliczna/ convenience/ stacje paliw)
  • Doświadczenie w opracowywaniu całościowej strategii kategorii, definiowaniu taktyk realizacji strategii kategorii i skutecznego jej wdrażania
  • Umiejętności analizowania i czytania danych rynkowych źródeł takich jak: Nielsen, GFK
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Silna orientacja na cel, motywacja i umiejętność pracy pod presją czasu oraz zgodnie z wyznaczonymi terminami
  • Doświadczenie w negocjacjach z dostawcami w dużej skali i uzyskiwaniu najkorzystniejszych warunków handlowych
  • Prawo jazdy kat. B (czynne)

Oferujemy

Możliwość realnego wpływu na biznes - tworzenie wizji danej kategorii

Bogaty pakiet benefitów

Konkurencyjne wynagrodzenie

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.
Dlaczego Michael Page?
  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców