Zobacz więcej ofert pracy

Head of Data

LEVEL WORK
Wrocław
specjalista mid / senior / ekspert
pełny etat
umowa o pracę
praca zdalna
707 dni temu
Miejsce pracy: Wrocław
Opis stanowiska:
  • Planowanie i realizacja działań związanych ze sprzedażą, w tym: definiowanie wizji produktu i oferty prowadzenie spotkań sprzedażowych, ścisła współpraca z innymi działami wewnętrznymi firmy
  • Budowa i rozwój lejka sprzedażowego poprzez dostarczanie nowych możliwości do nowych i obecnych klientów
  • Współpraca z zewnętrznymi partnerami w celu uzyskania licencji
Wymagania:
  • Minimum 5 lat doświadczenia jako Business Development Manager lub inne stanowisko odpowiedzialne za wyniki sprzedaży
  • Wiedza techniczna w obszarze danych (ETL, Data warehouses, Data lakes)
  • Znajomość Enterprise Data Architecture i przetwarzania rozproszonego na dużą skalę
  • Doskonała znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Umiejętność pracy zespołowej w ramach Zespołu Produktowego i jako osoba indywidualna

Oferujemy:

  • Możliwość szybkiego rozwoju zawodowego przy projektach dla klientów na całym świecie
  • Jasne ścieżki kariery i wynagrodzeń
  • Otwarta i swobodna kultura firmowa oraz wspólne odkrywanie pasji, także poza pracą (sport, podróże, koncerty, gry planszowe, jedzenie i inne) oraz opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie, karta multisport, szkolenia i certyfikaty