Head of Digital
Amperio sp. z o.o.
Warszawa
10 000 - 20 000 zł / mies. (w zal. od umowy)
kierownik/koordynator
pełny etat
umowa o pracę / o dzieło / zlecenie / kontrakt B2B
3 godz. temu

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się start-up'em w branży fotowoltaicznej. Działamy na rynku polskim, w niedalekiej przyszłości planujemy ekspansję na rynki europejskie. W skład naszego teamu wchodzą osoby z wieloletnim doświadczeniem zdobytym w międzynarodowych firmach i budowaniu własnych biznesów.

Poszukujemy osób chcących dołączyć do nowo powstałego start-up’u, w którym liczy się pasja, zaangażowanie i pomysłowość.

Miejsce pracy: Warszawa
Nasze wymagania:
  • Doświadczenie w projektach związanych z marketingiem digitalowym (min 3 lata.)
  • Doświadczenie w zakresie SEO, SEM, marketing automation, kampanii płatnych, lejka sprzedażowego, platform social media (min. 3 lata)
  • Doświadczenie w zarządzaniu procesami sprzedażowymi na serwisach marketplace (min 3 lata.)
  • Praktyczne doświadczenie i znajomość wszystkich niezbędnych narzędzi w marketingu cyfrowym (np. Google Analytics, SentiOne, Facebook Manager, HubSpot )
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym- znajomość hiszpańskiego mile widziana
  • Umiejętność planowania i ustalania priorytetów
Obowiązki:
  • Ustanowienie i realizacja długoterminowej strategii marketingu cyfrowego firmy, skoncentrowanej na celach biznesowych firmy
  • Zarządzanie serwisem marketplace
  • Praktyczne planowanie, opracowywanie i optymalizacja kampanii pod kątem działań zwiększających świadomość, pozyskiwanie i utrzymywanie klienta, zapewniając realizację kluczowych celów
  • Zarządzanie cyfrowym lejkiem przychodzącym firmy (poprzez wszystkie etapy, od samego początku do realizacji leadów)
  • Śledzenie współczynników konwersji i innych KPI w kanałach marketingowych w celu efektywnej alokacji budżetu
  • Optymalizacja działań we współpracy z departamentem IT
  • Budowanie świadomości marki poprzez skoordynowane działania marketingowe
  • Ustalenie celów marketingowych (KPI)
  • Strategiczne wsparcie sprzedaży poprzez opracowywanie, planowanie i realizacji założeń komunikacyjnych z klientami
  • Raportowanie bezpośrednio do Zarządu Spółki
Oferujemy:
  • Praca w międzynarodowym środowisku z ambitnym i doświadczonym zespołem profesjonalistów;
  • Marka, którą chcemy rozwijać razem z Tobą;
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji,
  • Pracę w przyjaznej atmosferze,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia

Zapraszamy!
Zespół Amperio

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Poznaj

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się start-up w branży fotowoltaicznej. Działamy na rynku polskim, w niedalekiej przyszłości planujemy ekspansje na rynki europejskie. W skład naszego teamu wchodzą osoby z wieloletnim doświadczeniem zdobytym w międzynarodowych firmach i budowaniu własnych biznesów.

Poszukujemy osób chcącego dołączyć do nowo powstałego start-up’u, w którym liczy się pasja, zaangażowanie i pomysłowość.