Najnowsze oferty pracy

  • Szef Zmiany w Recepcji (K/M)

    Novotel & ibis Poznań Centrum   Poznań    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    11 dni
    Twoja misja Twoją misją będzie zapewnienie skoncentrowanych na potrzebach gości, najwyższej jakości usług świadczonych przez recepcję poprzez wspieranie kierownika recepcji w zarządzaniu zespołem, zapewnienie spełniania standardów marki i udział w szkoleniu personelu recepcji w tym zakresie.
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Kierownik Recepcji Warszawa
Head of Reception & Office Events Coordinator

EPCM Executive Search
Warszawa
kierownik/koordynator
praca stacjonarna
rekrutacja online
927 dni temu

Prowadzimy rekrutację na stanowisko Head of Reception & Office Events Coordinator dla międzynarodowej firmy zatrudniającej ponad 500 osób w polskim oddziale. Główne zadania dotyczą koordynacji zespołu recepcji oraz planowania i organizacji wydarzeń biurowych w firmie, imprez okolicznościowych, imprez świątecznych, akcji propracowniczych wspierających jakość i komfort pracy biurowej oraz atmosferę w biurze.

Poszukujemy osób dobrze zorganizowanych, ale i pomysłowych, które mają inicjatywę i chcą proponować oraz wdrażać nowe narzędzia / działania, które wspierają efektywność oraz komfort pracy zespołu.

Miejsce pracy: Warszawa
Zadania:
  • Koordynacja zespołu odpowiedzialnego za obsługę recepcyjną w firmie, planowanie grafików, pilnowanie standardów, dbałość o wygląd przestrzeni wspólnych i prawidłową obsługę gości firmy;
  • Organizacja eventów firmowych planowanie wydarzeń, inicjowanie działań podnoszących jakość pracy biura oraz zadowolenie pracowników, koordynacja firm zewnętrznych, zamawianie materiałów, cateringu, etc.;
  • Planowanie wydarzeń świątecznych, ich organizacja, zamawianie upominków, etc.;
  • Celebrowanie sukcesów firmy w postaci organizacji spontanicznych akcji biurowych;
  • Zamawianie materiałów biurowych na potrzeby działu administracji;
  • Współpraca z pozostałymi działami w zakresie jakości pracy biura i organizacji.
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w międzynarodowej firmie (Office Coordinator, Asystentka Zarządu, Asystentka Biura, Office Manager, etc);
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji biznesowej;
  • Otwartość, inicjatywa w działaniu, kreatywność w organizacji eventów biurowych;
  • Bardzo dobra organizacja pracy;
  • Wysoka kultura osobista, optymizm, dbałość o jakość wykonywanej pracy;
  • Gotowość do proponowania i wdrażania nowych rozwiązań.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnianie w międzynarodowej firmie dbającej o jakość pracy pracowników;
  • Pełny pakiet socjalny prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, Multisport, etc.;
  • Praca w prestiżowej lokalizacji z panoramicznym widokiem na Warszawę;
  • Znakomita atmosfera i wsparcie przełożonych