Head of Research

Devire

Warszawa

40 dni temu

Agencja zatrudnienia nr licencji 3260

Find your own at devire.pl

Miejsce pracy/

Location: Warszawa

Nr ref.: PL40651

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

 

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Head of Research

Dla naszego Klienta, rozpoznawalnej agencji nieruchomości świadczącej kompleksowe usługi na rynku nieruchomości komercyjnych, poszukujemy odpowiedniego Kandydata do objęcia stanowiska:

Head od Research

Osoba zatrudniona na stanowisku Head of Research będzie odpowiedzialna za analizowanie rynku nieruchomości, poszukiwanie informacji nt. firm oraz prywantnych inwestorów zainteresowanych inwestycjami na polskim rynkiem nieruchomości, przygotowywanie raportów dla firmy oraz klientów zewnętrznych. Osoba na powyższym stanowisku będzie śledzić i analizować ruchy międzynarodowych podmiotów, analizować informacje prasowe, zarówno polskie jak i zagraniczne, przygotowywać analizy rynku oraz nawiązywać kontakty z potencjalnymi inwestorami. Ponadto, Head of Research będzie na bierząco współpracował z działami funkcjonującymi w firmie (office, industrial, investment).

 

Nasz Klient Zapewnia:

 • atrakcyjny system wynagrodzenia
 • stabilne zatrudnienie
 • dużą samodzielność i niezależność w działaniu
 • niezbędne narzędzia pracy

 

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

 • doświadczenie w branży nieruchomości komercyjnych
 • wykształcenie wyższe (zarzadzanie nieruchomościami / prawo / ekonomia)
 • wysoko rozwinięte zdolności analityczne
 • umiejętność pozyskiwania informacji nt. planów inwestycyjnych 
 • umiejętność nawiązywania długotrwałych relacji z Klientem
 • biegłą znajomość języka angielskiego
 • znajomość języka niemieckiego na poziomie średnio-zaawansowanym lub wyższym

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji"

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Poznaj

Devire sp. z o.o

devire to międzynarodowa firma rekrutacyjna, założona w Londynie w 1987 roku. Od 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim prowadząc dla nich kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry.

Poza rekrutacją świadczymy usługi Outsourcingu IT, Pracy Tymczasowej oraz Doradztwa HR. Nasze biura, zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium i Frankfurcie. Jesteśmy częścią Devonshire Investment Group.
Kierownik ds. Pozyskiwania Nieruchomości to osoba, która jest odpowiedzialna za pozyskiwanie nieruchomości i realizację inwestycji deweloperskich dla potrzeb przedsiębiorstwa. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: wyszukiwanie atrakcyjnych ofert sprzedaży gruntów i budynków na wybranym terenie, pozyskiwanie i zarządzanie terenami, istniejącymi obiektami i budowlami, negocjowanie cen ...
Praca Kierownik ds. Pozyskiwania Nieruchomości