Helpdesk Specialist - język polski
Sitel Polska Sp. Z o.o.
Warszawa
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę / zlecenie
rekrutacja online
6 dni temu

Od 2004 Sitel Polska w Warszawie aktywnie dostarcza wielojęzyczne usługi dla znanych międzynarodowych korporacji i klientów. Dzięki otwartej i szczerej współpracy, obsłudze na najwyższym światowym poziomie oraz doświadczeniu naszych pracowników nasi klienci zawsze odnoszą sukces.

Helpdesk Specialist - język polski
Miejsce pracy: Warszawa

 

W naszym zespole, jako specjalista ds.obsługi klienta, będziesz telefonicznie i mailowo wspierać polskojęzycznych użytkowników drukarek globalnej marki.

 

Oczekujemy:

  • Zainteresowania technologiami i komputerami
  • Posługiwania się poprawną polszczyzną
  • Umiejętności pracy w grupie i pracy samodzielnej
  • Dobrej organizacji pracy
  • Otwartości i pozytywnego podejścia do ludzi

Zyskujesz:

  • Stabilną formę zatrudnienia w postaci umowy o pracę lub umowy zlecenie
  • Ruch i zdrowie: zapewniamy prywatną opiekę medyczną (Medicover), dostęp do kart sportowych (Multisport)
  • Dodatkowe benefity w postaci bonów na święta, dofinansowanie wypoczynku, prezenty z okazji Dnia Dziecka
  • Zabawa: spotkania integracyjne, program Fun Management - comiesięczne eventy w każdym dziale
  • Rozwój: programy rozwojowe – 95% naszej kadry managerskiej pochodzi z awansu wewnętrznego

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.

W dokumentach prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182), prowadzonych przez Sitel Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Wołoska 7. Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. " Złożenie aplikacji oznacza zgodę aplikującego na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesów rekrutacji zgonie z globalną polityką prywatności Sitel Worlwide Corporation (dostępnej na stronie www.sitel.com).
Aplikuj szybko
?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Poznaj

Sitel Polska Sp. Z o.o.

W Sitel Group wierzymy, że doświadczenie jest wszystkim, a szczęśliwi współpracownicy odnoszą sukcesy. Dlatego dajemy naszym ludziom narzędzia i swobodę uczenia się, rozwoju, zabawy i bycia sobą.

Wiemy, że doświadczenie pracownika to doświadczenie klienta – i jesteśmy zaangażowani w transformację branży contact center.

Od 2004 Sitel Polska aktywnie dostarcza wielojęzyczne usługi dla znanych międzynarodowych korporacji i klientów. Dzięki otwartej i szczerej współpracy, obsłudze na najwyższym światowym poziomie oraz doświadczeniu naszych pracowników nasi klienci zawsze odnoszą sukces. W Polsce działamy w kilku lokalizacjach, stale dbając o komfort naszych pracowników. 

Ponad 90% naszych menadżerów rozwinęło swoje skrzydła z nami rozpoczynając swoje kariery na stanowisku CSP. Dziś to oni są liderami Sitel Polska.

Dołącz do nas, czekamy na Ciebie!

Podobne oferty