Najnowsze oferty pracy

  • Job Coach

    PrismaWorx Sp. z o.o.   mazowieckie
    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Holandia
    specjalista junior / mid / senior / kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Tasks Daily contact with customer; Beginning of day at customer site; Direct contact with employees; Reports to the Account Specialist; Responsible for carrying out onboarding of new employees in the best possible way: Managing (direct) employees; Job Requirements & Competencies English language...
Zobacz więcej ofert pracy

HR Business Partner

Abriga
Radom
praca stacjonarna
2528 dni temu

Abriga to międzynarodowa firma z branży kosmetycznej. Działamy w służbie piękna i tworzymy je z pasją. W każdym aspekcie naszej pracy jakość stoi na pierwszym miejscu. Sprawiamy, że nasi klienci, kontrahenci i współpracownicy czują się wyjątkowo, ponieważ w Abriga to ludzie są najważniejsi. Tworzymy produkty nie tylko skuteczne i najwyższej jakości, ale także unikatowe, niebanalne i wyjątkowe. Nie ma dla nas gór nie do zdobycia. Wierzymy, że wszystko jest kwestią pomysłu, czasu i chęci.

Jeśli swoją pracę wykonujesz z pasja i pełnym zaangażowaniem, to już na starcie spełniasz jeden z podstawowych wymogów. A jeśli dodatkowo masz doświadczenie, kompetencje i głowę pełną pomysłów, twoje szanse zwiększają się dwukrotnie. Obecnie poszukujemy osób, które nie tylko świetnie czują się w miękkich aspektach HRu, ale również doskonale rozumieją twarde zasady biznesu.

Miejsce pracy: Radom

Opis stanowiska

  • realizacja strategii rozwoju personalnego firmy,
  • planowanie i koordynacja działań związanych z employer brandingiem,
  • czuwanie nad poprawnością obsługi zatrudnienia, rozwiązywanie problemów związanych z zatrudnieniem,
  • rozpoznawanie potrzeb szkoleniowych i monitorowanie procesu ich przebiegu, organizacja i prowadzenie szkoleń,
  • planowanie ścieżek rozwoju zawodowego pracowników i wdrażanie takich procesów,
  • organizacja i prowadzenie systemu ocen pracowniczych oraz systemów motywacyjnych,
  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych,
  • raportowanie oraz prowadzenie analizy wybranych wskaźników HR.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (mile widziana psychologia lub zarządzanie zasobami ludzkimi),
  • min. 2 letnie doświadczenie w pracy w HR na podobnym stanowisku,
  • znajomość narzędzi HR takich: ocena pracownicza, opisy stanowisk, programy zarządzania talentami, badanie zaangażowania i satysfakcji, wartościowanie stanowisk, adaptacja pracowników,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • bardzo rozwinięte zdolności interpersonalne, szacunek do drugiego człowieka, do jego pracy, aspiracji zawodowych, chęci rozwoju.

Oferujemy

  • przyjazne środowisko pracy w entuzjastycznym zespole,
  • ambitne wyzwania,
  • możliwość korzystania z nieszablonowych rozwiązań,
  • pracę w stylu fit - świeże owoce każdego dnia,
  • najlepszą kawę na świecie.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Administratorem danych jest Abriga Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Radom 26-600, Staromiejska 8/12. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.