Hydraulik / Monter Instalacji / Serwisant wodno - kanalizacyjny

Dussmann Polska Sp.z o.o.

Poznań

10 dni temu

Miejsce pracy: Poznań

Dussmann Polska Sp. z o.o. jest międzynarodową firmą usługową zajmującą się zarządzaniem i eksploatacją instalacji technicznych.

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Hydraulik/Monter Instalacji/ Serwisant wod-kan

Obowiązki:
  • Drobne prace w wykonawstwie instalacji wodno-kanalizacyjnych,
  • Bieżące naprawy instalacji sanitarnych,
  • Przegląd i inspekcja studni kanalizacyjnych, deszczowych, technologicznych,
  • Udrażnianie instalacji, sanitarnych i technologicznych,
  • Współpraca z serwisami Wuko,
  • Wsparcie dla zespołu serwisantów wentylacji i klimatyzacji.
Wymagania:
  • Wykształcenie w zawodzie technicznym lub kilkuletnia praktyka w tym zakresie zawodowym,
  • Umiejętność układania lub praca z instalacjami CU, Ppr, Pex,
  • Dobra organizacja pracy.
Dodatkowym atutem będzie:
  • Świadectwo kwalifikacyjne SEP Gr1. E, do 1 kV,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (hydraulik/wsparcie HVAC).
Oferujemy:
  • Jednozmianowy tryb pracy, głównie na terenie jednego obiektu przemysłowego na terenie Poznania,
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia, zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Benefity pozapłacowe (m. in. pakiety medyczne),
  • Wyposażenie we wszelkie niezbędne narzędzia do pracy,
  • Wsparcie pozostałych członków zespołu technicznego będącego już na obiekcie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturach firmy.

Poznaj

Działalność usługowa

Poznaj stanowisko: Serwisant
Serwisant jest pracownikiem odpowiedzialnym za poprawne funkcjonowanie sprzętu i urządzeń, wykorzystywanych na terenie przedsiębiorstwa lub firmy. Osoba obsadzona na tym stanowisku monitoruje bieżący stan techniczny maszyn i urządzeń, przechowuje jego dokumentację techniczną i wykonuje ewentualne prace naprawcze, jeśli sprzęt takiej naprawy wymaga. Serwisant to osoba czynnie zaangażowana w organizowanie technicznych warunków dla ...
Praca Serwisant