Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. operacji dokumentowych

    PKO Bank Polski   Warszawa    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    2 dni
    Na co dzień w naszym zespole:zapewniamy klientom kompleksową obsługę produktów finansowania handlu,akredytywy dokumentowe i inkasa,kontaktujemy się z klientami w celu ustalenia szczegółów transakcji,wspieramy merytorycznie klientów i jednostki sprzedażowe banku,analizujemy dokumenty...
Zobacz więcej ofert pracy

IB Agent

International D.J. Consulting
Wrocław
praca stacjonarna
3712 dni temu

W związku z rozwojem, firma z branży finansowej poszukuje osób, nastawionych na ciągłe poszerzanie swoich kompetencji oraz wyzwań zawodowych.
Jeśli jesteś osobą kreatywną, samodzielną i cenisz sobie możliwość wdrażania swoich pomysłów, proponujemy Ci współpracę na stanowisku: IB Agent.

IB Agent

Miejsce pracy: Wrocław

Nr Ref.: IB-Sp/048/03/14

Wymagania:
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Naturalna lub nabyta zdolność negocjacji
  • Zdolność budowania trwałych relacji bazujących na zaufaniu
  • Umiejętność logicznego myślenia
  • Znajomość języków obcych
  • Chęć/zdolność do samorozwoju, chęć uczenia się
  • Konsekwencja w działaniu
  • Silna motywacja do samodzielnej pracy
  • Bardzo dobra znajomość produktów inwestycyjnych
  • Bardzo dobra znajomość oferty produktowej konkurencji
Zakres obowiązków:
  • Zarządzanie bazą klientów
  • Utrzymywanie współpracy z Klientem Zamożnym
  • Portfel własnych klientów będzie dodatkowym atutem
  • Aktywna współpraca z Zarządem
  • Budowa wizerunku firmy
  • Utrzymywanie standardów jakości
  • Przygotowywanie i prezentowanie ofert handlowych
Oferujemy:
  • Karierę w prężnie międzynarodowej rozwijającej się firmie
  • Motywacyjny system wynagrodzeń uzależniony od wyników
  • Wsparcie specjalistów
  • Profesjonalne zaplecze merytoryczne i organizacyjne
  • Elastyczne godziny pracy
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę, umowy zlecenie lub umowy agencyjnej