Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Zgierz
Informatyk - Administrator systemów bankowych

Bank Spółdzielczy w Zgierzu
Zgierz
praca stacjonarna
5548 dni temu

Ogłoszenie numer: 58968, z dnia 2009-03-09

działa w silnej grupie bankowej skupiającej 350 banków spółdzielczych, zrzeszonych w Banku Polskiej Spółdzielczości S.A. w Warszawie. Dzięki długoletniej wytężonej pracy – dziś nasz Bank jest instytucją odgrywającą znaczącą rolę w swoim środowisku. Łącząc tradycję z nowoczesnością Bank Spółdzielczy w Zgierzu stara się zapewnić zakres i jakość usług zaspokajające wymagania wszystkich Klientów. Więcej na www.bszgierz.pl

Miejsce pracy: Zgierz

Opis stanowiska

  • utrzymanie infrastruktury teleinformatycznej (PSTN, ISDN, DSL)
  • administracja sieci LAN, WAN
  • administracja systemów Linux, Windows
  • zapewnienie wsparcia oraz pomocy technicznej użytkownikom

Wymagania

  • wyższe wykształcenie
  • min. roczne doświadczenie w branży IT
  • doświadczenie w utrzymaniu sieci teleinformatycznych
  • umiejętność zarządzania sieciami LAN, WAN, konfiguracja routerów w zakresie minimum średnim (ZyXEL, Allied Telesyn, ewentualnie Cisco), znajomość technologii VPN
  • znajomość poczty elektronicznej opartej na Lotus Notes
  • znajomość języka programowania (dodatkowy atut)
  • znajomość języka angielskiego w zakresie pozwalającym zapoznać się z dokumentacją techniczną
  • dodatkowym atutem będzie znajomość funkcjonowania produktów bankowych oraz księgowości bankowej
  • komunikatywność, dokładność i terminowość

Oferujemy

  • stabilną i ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej w gronie profesjonalistów
  • umowę o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon komórkowy)
  • rozwój zawodowy