Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
INFORMATYK – ADMINISTRATOR SYSTEMOWY/SIECIOWY

TQMsoft spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Kraków
praca stacjonarna
4862 dni temu

Ogłoszenie numer: 133690, z dnia 2011-02-23

Nasza firma pomaga organizacjom w doskonaleniu ich systemów zarządzania, szczególnie w zakresie zarządzania jakością, przede wszystkim poprzez skuteczne i efektywne stosowanie nowoczesnych technik i narzędzi jakości. Cel ten realizują nasi wysoko kwalifikowani specjaliści poprzez dostarczanie szkoleń, konsultacji i dedykowanego oprogramowania komputerowego wspomagającego doskonalone obszary systemu zarządzania organizacją Klienta.

Miejsce pracy: Kraków

Nr Ref.: HR-ADM-03

Opis stanowiska

  • Zarządzanie siecią opartą o SBS/MS Windows w środowisku biurowym,
  • Zarządzanie systemami intranetowymi w oparciu o Sharepoint,
  • Zarządzanie CRM
  • Zarządzanie systemami Exchange, MS SQL,
  • Wdrażanie, testowanie oraz akceptację nowych funkcjonalności w środowisku Sharepoint,
  • Polityka bezpieczeństwa danych i systemów informatycznych realizowana pod względem organizacyjnym i technologicznym,
  • Instalacja, konfiguracja oraz utrzymywanie serwerów Microsoft oraz sieci,
  • Diagnozowanie sprzętu,
  • Współpraca z dostawcami (również zagranicznymi) infrastruktury informatycznej (software, hardware),
  • Gwarantowanie jakości i ciągłości usług i urządzeń informatycznych zapewniających działanie biura,
  • Pomocy i wsparcie użytkownikom sieci,
  • Opracowywanie procedur systemowych,

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe o kierunku informatycznym,
  • Certyfikaty Microsoft,
  • Znajomość środowiska SBS/Windows Serwer 2003/2008 na poziomie zaawansowanym,
  • Doskonała znajomość Sharepoint,
  • Znajomość MS SQL Server, Exchange,
  • Znajomość rozwiązań sieciowych, integracji sieci, rozwiązań VPN, itp
  • Doświadczenie w implementacji i administracji rozwiązań Sharepoint,
  • Doświadczenie  w pracy z Windows Server 2003/2008 Server, Active Directory,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Umiejętność pracy z klientem wewnętrznym,
  • Prawo jazdy kat B mile widziane,
  • Język angielki (na poziomie komunikatywnym)

Oferujemy

  • Praca na samodzielnym stanowisku,
  • Elastyczność czasowa,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Miła, kameralna atmosfera pracy.