Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Informatyk - Helpdesk

Klient portalu Praca.pl

Poznań

6 dni temu

Ogłoszenie numer: 2171070, z dnia 2018-11-08

W związku z intensywnym rozwojem firma poszukuje kandydatów
na stanowisko:

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Nr Ref.: Poznań

Opis stanowiska

  • zapewnienie ciągłości funkcjonowania struktury informatycznej firmy,
  • wsparcie techniczne użytkowników,
  • instalacje i konfiguracja urządzeń, sprzętu komputerowego i oprogramowania.

Wymagania

  • wykształcenie związane z branżą informatyczną – warunek konieczny,
  • znajomość zagadnień sieciowych (LAN, WAN),
  • znajomość Active Directory,
  • znajomość systemów alarmowych Satel,
  • znajomość systemów zabezpieczeń,
  • bardzo dobra praktyczna znajomość: systemów Windows Server, Windows 7, Windows XP,
  • znajomość oprogramowania do pracy grupowej,
  • znajomość zagadnień konfiguracji serwerów poczty elektronicznej,
  • znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem stacji roboczych,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów,

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 15.30,
  • pracę w biurze w młodym zespole,
  • kartę Multisport,
  • dodatkowe ubezpieczenie grupowe.

Ponadto:

  • codziennie zdrowe przekąski - owoce, warzywa, sałatki, jogurty i kanapki,
  • ciastka oraz cukierki.

CV oraz list motywacyjny należy przesyłać za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ".

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Poznaj stanowisko: Pracownik help desk

Praca na stanowisku pracownik help desk związana jest z obsługą klienta (zarówno połączeń przychodzących, jak i wychodzących). Do codziennych obowiązków zatrudnionej osoby należy odpowiadanie na zapytania klientów, wsparcie serwisowe, instalowanie sieci telefonicznych i komputerowych. Osoba pracująca na stanowisku pracownik help desk musi posiadać wykształcenie ...
Pracownik help desk Praca Pracownik help desk

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest pracodawca publikujący niniejszą ofertę pracy.