Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Informatyk / Konsultant

Humansoft Sp. z o.o.

Radom

7 dni temu

Ogłoszenie numer: 2018308, z dnia 2018-07-11

Humansoft sp. z o.o. jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą. Posiadamy ponad 27 lat doświadczenia w tworzeniu i wdrażaniu własnego oprogramowania ERP, B2B, B2C, EDI i BI. Realizujemy projekty dla największych, strategicznych firm przy użyciu najwydajniejszego na rynku systemu Business Intelligence Qlik. Posiadamy jeden z najbardziej doświadczonych i wykwalifikowanych zespołów wdrożeniowych QlikView i Qlik Sense w Polsce. Humansoft to firma gdzie pracują ludzie z pasją i zaangażowaniem. Gwarantujemy najwyższą kulturę pracy, ciągłą edukację i rozwój zawodowy.

Miejsce pracy: mazowieckie / Radom

Opis stanowiska

Osoba na stanowisku będzie odpowiedzialna za poniższy zakres obowiązków:

  • Tworzenie i projektowanie aplikacji biznesowych od podstaw
  • Instalacja i administracja oprogramowania z dziedziny BI
  • Kontakt z klientem
  • Testowanie aplikacji biznesowych
  • Dokumentowanie zmian w aplikacjach biznesowych

Wymagania

  • Doświadczenie z relacyjnymi bazami danych
  • Podstawy programowania (zmienne i wyrażenia: if, else, for, case itp.)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodne korzystanie z dokumentacji technicznych
  • Umiejętność logicznego myślenia
  • Chęć do poznawania nowych oraz obecnych technologii

DODATKOWYM ATUTEM BĘDZIE:

  • Znajomość środowiska Windows Server
  • Znajomość technologii webowych (HTML, CSS, JS, RWD)
  • Znajomość GIT, Bitbucket, JIRA, AngularJS

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie i wysokie standardy pracy
  • Antykorporacyjna atmosfera
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • Dostęp do najnowszych technologii IT
  • Szkolenia wewnętrzne oraz certyfikowane szkolenia zewnętrzne

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Aplikacji

Specjalista ds. Aplikacji to osoba, która odpowiada za zapewnianie wsparcia technicznego, utrzymanie i rozwiązywanie problemów związanych z aplikacjami internetowymi (element oprogramowania użytkowego, które jest podkategorią oprogramowania). Do głównych obowiązków pracownika należy, m.in.: utrzymywanie i nadzór nad aktualnie działającymi instalacjami, rozwój funkcjonalności aplikacji, ...
Specjalista ds. Aplikacji Praca Specjalista ds. Aplikacji

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Humansoft Sp. z o.o..

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (815)
Wałbrzych (52)
Legnica (65)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (174)
Toruń (98)
Lubelskie:
Lublin (131)
Chełm (20)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (832)
Tarnów (42)
Nowy Sącz (37)
Mazowieckie:
Warszawa (1767)
Radom (73)
Płock (37)
Opolskie:
Opole (121)
Nysa (20)