Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Informatyk / Serwisant sprzętu komputerowego

GET IT
Wrocław
praca stacjonarna
6301 dni temu

Ogłoszenie numer: 26788, z dnia 2007-02-26

GET IT

Firma zajmuie się serwisowaniem komputerów (Pogotowie komputerowe), sprzedażą komputerów. Dokładny opis firmy na naszej stronie http://www.gtit.pl

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

Praca polega na serwisowaniu sprzętu komputerowego klientów (w zakresie software i hardware). Serwisowania sieci komputerowych Internet, WLAN, WiFi, serwisowania programów księgowych

Wymagania

Bardzo dobra znajomość oprogramowania (Windows wszystkie wersje) oraz oprogramowania biurowego od strony użytkowej i serwisowej. Znajomość i umiejętność posługiwania się oraz serwisowania sieci komputerowych opartych o Windows. Dodatkową zaletą będzie znajomość oprogramowania firmy Insert. Konieczne jest prawo jazdy kat. B. Szczegóły na stronie http://www.gtit.pl/praca.html