Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Informatyk / Serwisant sprzętu komputerowego

GET IT
Wrocław
praca stacjonarna
5668 dni temu

Ogłoszenie numer: 51918, z dnia 2008-11-11

GET IT

Firma oferuje szeroki wachlarz usług związanych z zapewnieniem sprawnego działania systemów u naszych klientów. Naszą specjalnością jest opieka i nadzór nad sieciami informatycznymi oraz oprogramowaniem. Specjalizujemy się we wdrażaniu oprogramowania firmy InsERT. Więcej informacji www.gtit.pl

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

  • serwisowanie sprzętu komputerowego w zakresie hardware i software,
  • wyjazdy do klientów,
  • konfiguracja i instalacja programów księgowych Insert GT,
  • konfiguracje sieci komputerowych LAN oraz WAN,
  • montaż sieci komputerowych LAN oraz Wi-Fi,
  • kontakt z hurtowniami komputerowymi.

Wymagania

  • znajomość budowy komputera oraz umiejętność jako montażu (wymagane wcześniejsze doświadczenie),
  • bardzo dobra znajomość wszystkich wersji Windows oraz oprogramowania biurowego (od strony użytkowej jak i serwisowej),
  • znajomość oprogramowania księgowego firmy Insert (programy handlowo-księgowe); wymagane obeznanie z programami Insertu w zakresie użytkowania i konfiguracji,
  • znajomość podstaw administracji MS SQL Servera będzie dodatkowym atutem (podstawowa administracja-użytkownicy, backup), proste zapytania Select,
  • umiejętność konfiguracji sieci LAN (oparte o Windows) oraz WAN (Interenet),
  • umiejętność konfiguracji routerów, acces pointów sieci Wi-Fi,
  • prawo Jazdy kat. B,
  • umiejętność konfiguracji programu Płatnik (ZUS), generowania kluczy prywatnych, wysyłki deklaracji,
  • umiejętność posługiwania się i konfiguracji Linuxem będzie poważnym, dodatkowym atutem,
  • umiejętność samodzielnego radzenia sobie z problemami sprzętowymi i programowymi,
  • wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy.

Oferujemy

    Warunki zatrudnienia:
  • umowa o pracę lub własna działalność gospodarcza,
  • praca w pełnym wymiarze godzin.