Zobacz więcej ofert pracy

Informatyk - specjalista MS Dynamics AX 2009

Instytut Techniki Budowlanej
Warszawa
praca stacjonarna
2365 dni temu

Ogłoszenie numer: 1826522, z dnia 2017-10-31

Instytut Techniki Budowlanej poszukuje do pracy

w Dziale Informatyzacji

kandydata/kandydatkę na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: IT/1/X/2017

Opis stanowiska

  • Wsparcie merytoryczne użytkowników Microsoft Dynamics AX 2009
  • Projektowanie elementów systemu
  • Administracja systemu Microsoft Dynamics AX 2009 i MS SQL

Wymagania

  • Umiejętność programowania w języku obiektowym X++/C++/.Net lub pokrewnym
  • Umiejętność analizy procesów i dostosowanie systemu AX do wymagań biznesowych
  • Dobra znajomość języka programowania X++ oraz środowiska Morph X
  • Dobra znajomość architektury systemu Microsoft Dynamics AX
  • Doświadczenie w tworzeniu rozszerzeń dla AX 2009
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość MS SQL, relacyjnych baz danych oraz Visual Studio
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość Oracle Database
  • Zdolności analityczne, komunikatywność

Oferujemy

  • Odpowiedzialną i ciekawą pracę w instytucie naukowym w centrum Warszawy
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Szeroki pakiet socjalny wraz z opieką medyczną