Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Informatyk

Technotop Sp. z o.o.

Piaseczno

263 dni temu

Ogłoszenie numer: 1822403, z dnia 2017-10-26

Firma Technotop Sp. z o.o. narodziła się z marzenia i pasji ludzi, którzy ją tworzą. Naszą misją jest tworzenie najefektywniejszych rozwiązań logistycznych w transporcie krajowym, jak i międzynarodowym.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Informatyk

Miejsce pracy: mazowieckie / Piaseczno

Opis stanowiska

  • administracja siecią, utrzymanie i zarządzanie sieciami lokalnymi (LAN) i rozległymi (WAN ) firmy.
  • administracja serwerami,
  • administracja sprzętem IT,
  • administracja baz danych,
  • analiza potrzeb i planowanie rozwoju \ wdrożeń oprogramowania,
  • wsparcie użytkownika (Helpdesk),
  • tworzenie kopii zapasowej danych,
  • konserwacja, serwis sprzętu komputerowego,
  • kontrola usług gwarancyjnych i pogwarancyjnych sprzętu teleinformatycznego,
  • wdrożenia systemów informatycznych.

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie w tym kierunku,
  • dobra znajomość pakietu MS Office (Excel),
  • dokładność, systematyczność i odpowiedzialność,
  • dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu,
  • komunikatywność,
  • dyspozycyjność,
  • prawo jazdy kat.B.

Oferujemy

  • stabilne miejsce pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i umowę o pracę,
  • przyjazną atmosferę i komfortowe warunki pracy,
  • narzędzia niezbędne do pracy.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Informatyki

Specjalista do spraw informatyki jest osobą odpowiedzialną za szereg procesów informatycznych w firmie. W praktyce specjalista nadzoruje i kontroluje poprawne działanie systemów informatycznych, funkcjonujących w danej firmie lub instytucji, jednocześnie organizując rozwój i wprowadzanie nowych technologii informatycznych na jej obszarze. Specjalista administruje siecią wewnętrzną firmy, jeśli nie wyznaczono do tego ...
Specjalista ds. Informatyki Praca Specjalista ds. Informatyki

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (777)
Wałbrzych (52)
Legnica (60)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (159)
Toruń (89)
Lubelskie:
Lublin (118)
Chełm (18)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (817)
Tarnów (43)
Nowy Sącz (37)
Mazowieckie:
Warszawa (1651)
Radom (65)
Płock (38)
Opolskie:
Opole (110)
Nysa (20)